Obchodní podmínky

Vážení zákazníci,
prosím, seznamte se s našimi obchodními podmínkami. Vážíme si Vašeho času, a proto jsou jsou krátké, jednoduché a není v nich žádný háček.

 

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím eshopu jsou závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil a souhlasí s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky.
 2. Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy. Samotná kupní smlouva je uzavřena ve chvíli doručení potvrzení objednávky kupujícímu ze strany prodávajícího včetně předmětu objednávky. V tento moment vznikají mezi kupujícím a prodávajícím vzájemná práva a povinnosti.

Dodací podmínky

Cena poštovného při dopravě Českou poštou a platbou předem na účet

 1. Česká pošta, do 35 cm - poštovné 119,- Kč.
 2. Česká pošta, do 50 cm - poštovné 149,- Kč.
 3. Osobní odběr je možný po předchozí dohodě na adrese Stružnice 192, Česká Lípa.

Cena poštovného při dopravě Českou poštou a platbou na dobírku v hotovosti

 1. Česká pošta, do 35 cm - poštovné 190,- Kč.
 2. Česká pošta, do 50 cm - poštovné 220,- Kč.
 3. Osobní odběr je možný po předchozí dohodě na adrese Stružnice 192, Česká Lípa.

Reklamace

 1. V případě reklamace je zákazník povinen uvědomit prodávajícího (písemně, e-mailem, telefonicky) a poté kupující zašle zboží na adresu prodávajícího, který bude reklamaci řešit dle běžných reklamačních postupů v souladu s právním řádem platným v ČR.
 2. Kupující je povinen zasílat reklamované zboží čisté a v odpovídajícím balení (není nutné původní).

Odstoupení od kupní smlouvy a vrácení zboží

 

 1. Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebení vrátit v původním obalu zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Doporučujeme spolu se zbožím zaslat dopis s návrhem na odstoupení od smlouvy a uvedením kontaktních údajů a čísla účtu pro vrácení zaplacené částky. Po obdržení takto vráceného zboží je prodávající povinen nejdéle do 30ti dnů vrátit zákazníkovi odpovídající částku na bankovní účet nebo složenkou.

Práva a povinnosti prodávajícího

 1. Prodávající se zavazuje vyřídit závaznou objednávku v co nejkratším čase, expedovat objednané zboží a dodat jej na adresu kupujícího.
 2. Prodávající může odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně nesplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
 3. V případě, že není prodávající schopen plnit potvrzenou objednávku má právo odstoupení od konkrétní kupní smlouvy v případě, že se nedohodne ne jiném plnění než bylo uvedeno v závazné objednávce a potvrzeno.

Práva a povinnosti kupujícího

 1. Kupující je povinen uvést správné a pravdivé údaje při objednávce zboží.
 2. Kupující je povinen objednané a doručené zboží odebrat a zaplatit za něj celkovou cenu, se kterou je seznámen ještě před ukončením nákupu v eshopu a to před potvrzením závazné objednávky.
 3. Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku do 24 hodin po jejím odeslání, nebo vrátit zboží do 14ti dnů od doručení.

Závěrečná ustanovení

 1. Tyto Obchodní a reklamační podmínky platí pro nakupování v eshopu www.pilkery-zejvl.cz.
 2. Odesláním závazné objednávky kupující bez výhrad s těmito Obchodními podmínkami plně souhlasí.
 3. Tyto Obchodní podmínky nabývají účinnosti dne 1. ledna 2008